Toont alle 3 resultaten
0.97 m²
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ170B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.260,00 excl. btw
SKU:
55149
| Bruto/netto gewicht | 128 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1700 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1790 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181740917 |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 615 / 411 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 1526 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.18 kWh/24h |
| EEI | 27 % |
| Input vermogen | 331 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 720 x 615 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Type koeling | Statisch |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler MCWB90H (ECRON)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.516,00 excl. btw
SKU:
46248
| Bruto/netto gewicht | 255 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181725716 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1443982 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3057 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.38 kWh/24h |
| EEI | 36.9 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler zwart met glasdeuren MCB90H (ECRON BK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.140,80 excl. btw
SKU:
45590
| Bruto/netto gewicht | 255 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181722319 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1443982 |
| Energieverbruik per jaar | 3057 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.38 kWh/24h |
| EEI | 36.9 % |
| Merk | Tefcold |