Toont het enige resultaat
1.08 m²
Geventileerde koeltoonbank SOCA-F12590B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.132,80 excl. btw
SKU:
68871
| Bruto/netto gewicht | 260 / 220 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1250 x 1130 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181754761 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 180 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 900 x 545 mm |
| Totaal displaygebied | 1.08 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 2190 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |