Toont alle 4 resultaten
1.3 m²
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.440,00 excl. btw
SKU:
51487
| Bruto/netto gewicht | 153 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2200 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2290 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181734800 |
| Totaal displaygebied | 1.3 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 845 / 577 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 2019 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.53 kWh/24h |
| EEI | 29 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2060 x 720 x 615 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels NEWLINZ220B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.440,00 excl. btw
SKU:
55151
| Bruto/netto gewicht | 153 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2200 x 885 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2290 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181740931 |
| Totaal displaygebied | 1.3 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 845 / 577 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 2019 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.53 kWh/24h |
| EEI | 29 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2060 x 720 x 615 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Type koeling | Statisch |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler NC5000G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.070,40 excl. btw
SKU:
32943
| Bruto/netto gewicht | 252 / 212 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1370 x 700 x 2022 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 765 x 2180 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181992958 |
| Flessen 330 ml | 560 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 960 st |
| Blikken 500 ml | 576 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 615 x 445 mm |
| Planken aantal & type | 10 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 1.3 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1149 / 1079 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 491984 |
| Energieverbruik per jaar | 1024 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.81 kWh/24h |
| EEI | 15 % |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 570 x 1331 mm |
| Merk | Tefcold |
Zacht geventileerde koeltoonbank VAD1562B (AMALIA D)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.960,00 excl. btw
SKU:
45835
| Bruto/netto gewicht | 260 / 200 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1622 x 1114 x 1210 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1720 x 1160 x 1420 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181723330 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.3 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 660 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |