Toont alle 7 resultaten
1.38 m²
Antraciet supermarktkoeler/-vriezer SHALLOW HEAD A-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.503,20 excl. btw
SKU:
17325
| Bruto/netto gewicht | 162 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181212667 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 540 / 430 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445611 |
| Energieverbruik per jaar | 2463 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.75 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 421 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler LGC5000
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.070,40 excl. btw
SKU:
54988
| Bruto/netto gewicht | 210 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 860 x 2260 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181740573 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 10 |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 618*622 |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 1108 / 922 l |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 460133 |
| Energieverbruik per jaar | 1900 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.21 kWh/24h |
| EEI | 19 % |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler LGC5000B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.070,40 excl. btw
SKU:
56025
| Bruto/netto gewicht | 210 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 860 x 2260 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181742270 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 618*622 |
| Planken aantal & type | 10 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1108 / 922 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 460133 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1900 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.21 kWh/24h |
| EEI | 19 % |
| Input vermogen | 400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast LGF5000
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.693,60 excl. btw
SKU:
54985
| Bruto/netto gewicht | 210 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 860 x 2210 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181740542 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 8 |
| Plankmaten | 618*622 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 1108 / 922 l |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 458608 |
| Energieverbruik per jaar | 4660 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.77 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast LGF5000B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.693,60 excl. btw
SKU:
56022
| Bruto/netto gewicht | 210 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1382 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1430 x 860 x 2210 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181742249 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankmaten | 618*622 |
| Planken aantal & type | 10 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1108 / 922 l |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 458608 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 4660 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.77 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1262 x 640 x 1520 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer SHALLOW HEAD-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.503,20 excl. btw
SKU:
17322
| Bruto/netto gewicht | 162 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181212636 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 540 / 430 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445611 |
| Energieverbruik per jaar | 2463 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.75 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 421 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IDA400-W1+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.614,40 excl. btw
SKU:
71177
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1344 x 694 x 1330 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 139 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181759469 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 426 / 345 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2593112 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 668.32 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.831 kWh/24h |
| EEI | 33.8 % |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1186 x 536 x 688 mm |
| Merk | Tefcold |