Toont alle 2 resultaten
1.52 m²
Geventileerde koeltoonbank SPID200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.399,20 excl. btw
SKU:
51979
| Bruto/netto gewicht | 275 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1985 x 960 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2125 x 1065 x 1230 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181735920 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.52 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 4599 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.6 kWh/24h |
| Input vermogen | 1098 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1940 x 670 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 5 x GN1/1 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine PDA3-CTF90B-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.928,80 excl. btw
SKU:
69376
| Bruto/netto gewicht | 240 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 750 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 820 x 1475 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181756253 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Plankmaten | 816 x 400 mm |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 390 / 248 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 600 x 808 mm |
| Totaal displaygebied | 1.52 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2415552 |
| Energieverbruik per jaar | 1938 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.31 kWh/24h |
| EEI | 18.3 % |
| Merk | Tefcold |