Toont alle 4 resultaten
1.7 m²
Geventileerde gebaksvitrine met glasdeur VENERE PS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.536,00 excl. btw
SKU:
20391
| Bruto/netto gewicht | 181 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618209 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 5 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.51 kWh/24h |
| Input vermogen | 370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 70 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 548 x 511 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt MDCA1250HB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.788,00 excl. btw
SKU:
55392
| Bruto/netto gewicht | 370 / 335 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1330 x 805 x 2095 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181741174 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 zwart plaatstaal |
| Max belasting op planken | 120 kg/m² |
| Plankmaten | 1250×400 |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 1049 / 740 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 807 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 565 x 1512 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2297015 |
| Energieverbruik per jaar | 1865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.11 kWh/24h |
| EEI | 16.4 % |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast geventileerd met glasdeur VENERE NV
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.064,00 excl. btw
SKU:
20389
| Bruto/netto gewicht | 181 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618186 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 5 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3091 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.47 kWh/24h |
| Input vermogen | 640 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 525 x 500 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer vitrinekast statisch zwart VENERE NS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.433,60 excl. btw
SKU:
20390
| Bruto/netto gewicht | 171 / 147 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618193 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 7 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 525 x 500 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |