Toont alle 5 resultaten
2.29 m²
Geventileerde koeltoonbank SOCA25090A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.604,00 excl. btw
SKU:
54146
| Bruto/netto gewicht | 410 / 325 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2548 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2750 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 4 st |
| GTIN / EAN | 5708181739034 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 2.29 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 654 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2008798 |
| Energieverbruik per jaar | 3650 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10 kWh/24h |
| EEI | 71.9 % |
| Input vermogen | 690 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA25090B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.604,00 excl. btw
SKU:
55474
| Bruto/netto gewicht | 410 / 325 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2548 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2750 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 4 st |
| GTIN / EAN | 5708181741297 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Bruto/netto volume | 654 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Input vermogen | 690 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 900 x 545 mm |
| Totaal displaygebied | 2.29 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2190944 |
| Energieverbruik per jaar | 3650 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10 kWh/24h |
| EEI | 71.9 % |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCB25082A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.200,80 excl. btw
SKU:
54158
| Bruto/netto gewicht | 410 / 325 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2548 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2750 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 4 st |
| GTIN / EAN | 5708181739119 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 2.29 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 627 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2008837 |
| Energieverbruik per jaar | 3723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.2 kWh/24h |
| EEI | 73.3 % |
| Input vermogen | 860 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 825 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCB25082B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.200,80 excl. btw
SKU:
55478
| Bruto/netto gewicht | 410 / 325 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2548 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2750 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 4 st |
| GTIN / EAN | 5708181741334 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Bruto/netto volume | 627 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Input vermogen | 860 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 825 x 545 mm |
| Totaal displaygebied | 2.29 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2190994 |
| Energieverbruik per jaar | 3723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.2 kWh/24h |
| EEI | 73.3 % |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine UPD200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.669,60 excl. btw
SKU:
16059
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Aluminium / SS304 |
| Binnenafwerking | Aluminium / SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 706 x 706 x 1800 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 820 x 1930 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181361716 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 72.48 kg/m² |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Plankmaten | 511*486 |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken |
| Totaal displaygebied | 2.29 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 468 / 425 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 494291 |
| Energieverbruik per jaar | 1822 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.99 kWh/24h |
| EEI | 18.5 % |
| Input vermogen | 255 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 638 x 638 x 1180 mm |
| Merk | Tefcold |