Toont het enige resultaat
2.43 m²
Koelvitrine PDA3-CTF120B-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.038,40 excl. btw
SKU:
69047
| Bruto/netto gewicht | 285 / 213 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 750 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1280 x 820 x 1475 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181756277 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Plankmaten | 1116 x 400 mm |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 530 / 338 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Input vermogen | 610 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1146 x 600 x 808 mm |
| Totaal displaygebied | 2.43 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2427352 |
| Energieverbruik per jaar | 2091 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.73 kWh/24h |
| EEI | 14.5 % |
| Merk | Tefcold |