Toont alle 6 resultaten
VC4
Backbar koeler DB106H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 432,00 excl. btw
SKU:
44724
| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 585 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181713980 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×350 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 105 / 92 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 70 st |
| Petflessen 500 ml | 70 st |
| Blikken 330 ml | 113 st |
| Blikken 500 ml | 96 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.29 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431312 |
| Energieverbruik per jaar | 310 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.85 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB126H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 445,60 excl. btw
SKU:
44725
| Bruto/netto gewicht | 52 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 685 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 136 st |
| GTIN / EAN | 5708181713997 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 495×350 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 125 / 115 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 84 st |
| Petflessen 500 ml | 84 st |
| Blikken 330 ml | 161 st |
| Blikken 500 ml | 112 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.35 m² |
| Energieklasse lichtbron | C |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431316 |
| Energieverbruik per jaar | 350 kWh/jaar |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB201H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 622,40 excl. btw
SKU:
44726
| Bruto/netto gewicht | 69 / 63 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 985 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181714000 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 190 / 182 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 115 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 143 st |
| Petflessen 500 ml | 143 st |
| Blikken 330 ml | 276 st |
| Blikken 500 ml | 188 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.5 m² |
| Energieklasse lichtbron | E |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431317 |
| Energieverbruik per jaar | 394 kWh/jaar |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB201S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 633,60 excl. btw
SKU:
45363
| Bruto/netto gewicht | 69 / 63 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 985 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181721794 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 190 / 182 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 115 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 143 st |
| Petflessen 500 ml | 143 st |
| Blikken 330 ml | 276 st |
| Blikken 500 ml | 188 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.47 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431455 |
| Energieverbruik per jaar | 416 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.14 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB301H-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 829,60 excl. btw
SKU:
44727
| Bruto/netto gewicht | 95 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181714017 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm / 432x320mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 278 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.75 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431321 |
| Energieverbruik per jaar | 657 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB301S-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 856,80 excl. btw
SKU:
45364
| Bruto/netto gewicht | 95 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 526 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181721800 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm / 432x320mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 278 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431500 |
| Energieverbruik per jaar | 635 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.74 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |