Toont het enige resultaat
1050 x 630 x 960 mm
Flessenkoeler BHC100X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.243,20 excl. btw
SKU:
67399
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
|---|---|
| Dekselnummer en -type | 1 |
| Mand aantal & type | 1 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 270 / 155 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2309918 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 854 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.34 kWh/24h |
| EEI | 39.1 % |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 470 x 690 mm |
| Bruto/netto gewicht | 97 / 67 kg |
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1005 x 565 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1050 x 630 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181752415 |
| Merk | Tefcold |