Toont het enige resultaat
1095 x 760 x 940 mm
Mobiele 12V-Vriezer/Koelkast MOBILUX 21 COMBI
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.476,80 excl. btw
SKU:
69732
| Bruto/netto gewicht | 75 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1054 x 654 x 916 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1095 x 760 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181757670 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -15 tot -22 /+4 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 249 / 206 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 93 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 964 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.64 kWh/24h |
| Input vermogen | 110 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 850 x 450 x 686 mm |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 2 |
| Merk | Tefcold |