Toont het enige resultaat
1100 x 930 x 2320 mm
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GP10FGD Maxi Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.286,40 excl. btw
SKU:
48092
| Bruto/netto gewicht | 248 / 236 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1018 x 880 x 2040 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 930 x 2320 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181728779 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 938x500mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.6 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1300 / 604 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1654389 |
| Energieverbruik per jaar | 1229 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.37 kWh/24h |
| EEI | 11.3 % |
| Input vermogen | 163 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 938 x 544 x 1562 mm |
| Merk | Tefcold |