Toont alle 2 resultaten
1345 x 760 x 880 mm
Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 131
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
33528
| Bruto/netto gewicht | 66 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1306 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1345 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181993290 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 352 / 254 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1033 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.83 kWh/24h |
| EEI | 66 % |
| Input vermogen | 211 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1150 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 131 RED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
38903
| Bruto/netto gewicht | 66 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Rood |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1306 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1345 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181707286 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 352 / 254 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar | 1033 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.83 kWh/24h |
| EEI | 66 % |
| Input vermogen | 211 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1150 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |