Toont alle 2 resultaten
1400 x 640 x 920 mm
Koelwerkbank – snack SK6210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.274,40 excl. btw
SKU:
17707
| Bruto/netto gewicht | 104 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 600 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 640 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181363895 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 240 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 101839 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 715 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.96 kWh/24h |
| EEI | 32.3 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Snacktoonbankvriezer SK6210BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.552,80 excl. btw
SKU:
17762
| Bruto/netto gewicht | 103 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 600 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 640 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181363857 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 240 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 230 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2285 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.26 kWh/24h |
| EEI | 68.2 % |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |