Toont het enige resultaat
1460 x 630 x 1100 mm
Doorgeefbarkast – 2 deurs FGB138 DDG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.156,00 excl. btw
SKU:
48672
| Bruto/netto gewicht | 148 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1380 x 610 x 950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1460 x 630 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181730253 |
| Deur aantal & type | 4 scharnierende glazen en massieve deuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 421 x 434 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 320 / 215 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED Verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1720 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.71 kWh/24h |
| EEI | 73.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 990 x 422 x 794 mm |
| Merk | Tefcold |