Toont alle 2 resultaten
1540 x 710 x 1050 mm
Diepvrieskist FR505 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 612,80 excl. btw
SKU:
16176
| Bruto/netto gewicht | 78 / 73 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1504 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1540 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181002916 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 463 / 454 l |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1120822 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1142.45 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.13 kWh/24h |
| EEI | 49.7 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1380 x 480 x 725 mm |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist FR505S SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 648,80 excl. btw
SKU:
16177
| Bruto/netto gewicht | 78 / 73 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit met roestvrij deksel |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1504 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1540 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181002947 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 463 / 454 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1120822 |
| Energieverbruik per jaar | 1142.45 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.13 kWh/24h |
| EEI | 49.7 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1380 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel, rvs |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |