Toont het enige resultaat
1550 x 630 x 960 mm
Flessenkoeler BHC150X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.432,00 excl. btw
SKU:
67384
| Bruto/netto gewicht | 114 / 84 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1505 x 565 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 630 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181752347 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 440 / 293 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2309922 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1077 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.95 kWh/24h |
| EEI | 42.4 % |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1400 x 470 x 690 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 |
| Mand aantal & type | 1 |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |