Toont alle 5 resultaten
1780 x 400 x 315 mm
CRNF1212 / CRNF1215 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 290,40 excl. btw
SKU:
46218
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 315 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725440 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1515 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 309,60 excl. btw
SKU:
45708
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 315 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723118 |
| Merk | Tefcold |
CRPF1212 / CRPF1215 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 307,20 excl. btw
SKU:
46196
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 315 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725280 |
| Merk | Tefcold |
CRPF1515 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 319,20 excl. btw
SKU:
45707
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 315 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723101 |
| Merk | Tefcold |
CRPF1815 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 611,20 excl. btw
SKU:
45713
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 315 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181730833 |
| Merk | Tefcold |