Toont alle 12 resultaten
1780 x 400 x 995 mm
CRNF1827 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.256,00 excl. btw
SKU:
46228
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725549 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1830 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.337,60 excl. btw
SKU:
46229
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725556 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2124 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.228,00 excl. btw
SKU:
46230
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725563 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2127 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.388,80 excl. btw
SKU:
45719
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723163 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2130 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.462,40 excl. btw
SKU:
45721
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723187 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2424 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.352,80 excl. btw
SKU:
45864
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181724726 |
| Merk | Tefcold |
CRPF1827 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.280,00 excl. btw
SKU:
46212
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725389 |
| Merk | Tefcold |
CRPF1830 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.343,20 excl. btw
SKU:
46213
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725396 |
| Merk | Tefcold |
CRPF2127 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.424,00 excl. btw
SKU:
45720
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723170 |
| Merk | Tefcold |
CRPF2130 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.492,80 excl. btw
SKU:
45724
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723217 |
| Merk | Tefcold |
CRPF2427 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.359,20 excl. btw
SKU:
46215
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725419 |
| Merk | Tefcold |
CRPF2430 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.532,00 excl. btw
SKU:
45512
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 100 st |
| GTIN / EAN | 5708181722104 |
| Merk | Tefcold |