Toont het enige resultaat
1810 x 730 x 680 mm
Drop-in koeling GN1/1 CW5
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.032,80 excl. btw
SKU:
16406
| Bruto/netto gewicht | 91 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1770 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1810 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 57 st |
| GTIN / EAN | 5708181361679 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 170 / 166 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 135 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1662 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Merk | Tefcold |