Toont alle 2 resultaten
1970 x 800 x 1000 mm
“Gekoelde werktafel 3deurs GN1/1 EURO GN3” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Gekoelde werktafel 3deurs GN1/1 EURO GN3
SKU:
52065
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.692,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 175 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1792 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1970 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736101 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 290 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1908635 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 397 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.09 kWh/24h |
| EEI | 16 % |
| Input vermogen | 255 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 3 deurs GN1/1 EURO GN3 BT
SKU:
52071
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.240,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 175 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1792 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1970 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736132 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 290 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908683 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2052 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.62 kWh/24h |
| EEI | 52 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |