Toont het enige resultaat
2050 x 840 x 1150 mm
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SS8300
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.954,40 excl. btw
SKU:
31547
| Bruto/netto gewicht | 201 / 191 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2020 x 800 x 1080 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 1150 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181364175 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 520 / 497 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1168 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.2 kWh/24h |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1562 x 630 x 589 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |