Toont alle 3 resultaten
2200 x 1900 x 1300 mm
Vriescelpanelen 120 mm CR 150x240x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.857,60 excl. btw
SKU:
44144
| Bruto/netto gewicht | 289 / 269 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 2400 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 1300 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181712327 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1260 x 2160 x 1960 mm |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 5.33 m³ |
| Merk | Tefcold |
Vriescelpanelen 120 mm CR 150x270x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.347,20 excl. btw
SKU:
44145
| Bruto/netto gewicht | 310 / 290 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 1300 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181712334 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 6.08 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1260 x 2460 x 1960 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriescelpanelen 120 mm CR 180x240x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.580,80 excl. btw
SKU:
44149
| Bruto/netto gewicht | 575 / 550 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 2400 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 1300 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181712372 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 2160 x 1960 mm |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 6.6 m³ |
| Merk | Tefcold |