Toont alle 2 resultaten
2800 x 1900 x 1100 mm
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 270x270x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.296,80 excl. btw
SKU:
44094
| Bruto/netto gewicht | 602 / 582 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2700 x 2700 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2800 x 1900 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181712174 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 13.16 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2540 x 2540 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 270x300x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.628,80 excl. btw
SKU:
44096
| Bruto/netto gewicht | 665 / 645 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2700 x 3000 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2800 x 1900 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181712198 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 14.72 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2540 x 2840 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |