Toont alle 2 resultaten
570 x 610 x 810 mm
Flessenkoeler BC85 w/Fan
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 376,00 excl. btw
SKU:
34024
| Bruto/netto gewicht | 38 / 33 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 503 x 567 x 775 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 570 x 610 x 810 mm |
| 40 ft containerlading | 228 st |
| GTIN / EAN | 5708181994624 |
| Deur aantal & type | 1 gebogen glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 406 x 355 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 92 / 85 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 28 g |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Input vermogen | 165 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 415 x 630 mm |
| Flessen 330 ml | 43 st |
| Petflessen 500 ml | 43 st |
| Blikken 330 ml | 93 st |
| Blikken 500 ml | 68 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.263 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442292 |
| Energieverbruik per jaar | 387 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.06 kWh/24h |
| EEI | 31 % |
| Merk | Tefcold |
Zwarte wijnkoeler – Under counter SC85 BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 401,60 excl. btw
SKU:
34854
| Bruto/netto gewicht | 38 / 33 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 503 x 567 x 775 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 570 x 610 x 810 mm |
| 40 ft containerlading | 228 st |
| GTIN / EAN | 5708181995843 |
| Deur aantal & type | 1 gebogen glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 wijndraadrekken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 92 / 85 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 28 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 953147 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 387 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.06 kWh/24h |
| EEI | 31 % |
| Input vermogen | 165 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 415 x 630 mm |
| Wijnflessen 750 ml | 22 st |
| Merk | Tefcold |