Toont het enige resultaat
570 x 610 x 900 mm
Flessenkoeler BC145 W/FAN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 384,00 excl. btw
SKU:
15882
| Bruto/netto gewicht | 41 / 36 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 503 x 567 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 570 x 610 x 900 mm |
| 40 ft containerlading | 228 st |
| GTIN / EAN | 5708181500924 |
| Flessen 330 ml | 48 st |
| Petflessen 500 ml | 48 st |
| Blikken 330 ml | 93 st |
| Blikken 500 ml | 68 st |
| Deur aantal & type | 1 gebogen glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 410 x 353 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 109 / 105 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 28 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 442296 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 359 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.98 kWh/24h |
| EEI | 36 % |
| Input vermogen | 165 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 415 x 710 mm |
| Merk | Tefcold |