Toont alle 10 resultaten
790 x 1150 x 1170 mm
Negatieve monoblok 10m³ CRU7610N
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.786,40 excl. btw
SKU:
43943
| Bruto/netto gewicht | 115 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 1046 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181711665 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Input vermogen | 1394.73 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 10775 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 29.52 kWh/24h |
| Capaciteit van de koelmodule | 7,6 – 10 m³ |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok 10m³ CRU7610N w/o Panel
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.807,20 excl. btw
SKU:
49662
| Bruto/netto gewicht | 115 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 1046 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181732721 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 10775 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 29.52 kWh/24h |
| Input vermogen | 1394.73 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 7,6 – 10 m³ |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok 15m³ CRU1015N
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.859,20 excl. btw
SKU:
43944
| Bruto/netto gewicht | 115 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 1046 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181711672 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 11598 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 31.78 kWh/24h |
| Input vermogen | 1630 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 10,1 – 15 m³ |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok 15m³ CRU1015N w/o Panel
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.879,20 excl. btw
SKU:
49663
| Bruto/netto gewicht | 115 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 1046 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181732738 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 11598 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 31.78 kWh/24h |
| Input vermogen | 1630 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 10,1 – 15 m³ |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok 20m³ CRU1520N
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.675,20 excl. btw
SKU:
43945
| Bruto/netto gewicht | 120 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 1046 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181711689 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 12597 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 34.51 kWh/24h |
| Input vermogen | 1716.41 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 15,1 – 20 m³ |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok 20m³ CRU1520N w/o Panel
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.697,60 excl. btw
SKU:
49664
| Bruto/netto gewicht | 120 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 1046 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181732745 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 12597 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 34.51 kWh/24h |
| Input vermogen | 1716.41 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 15,1 – 20 m³ |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok 15m³ CRU1015P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.210,40 excl. btw
SKU:
43939
| Bruto/netto gewicht | 96 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 960 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 10,1 – 15 m³ |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok 15m³ CRU1015P w/o Panel
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.228,80 excl. btw
SKU:
49658
| Bruto/netto gewicht | 96 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 960 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181732684 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 10,1 – 15 m³ |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok 20m³ CRU1520P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.426,40 excl. btw
SKU:
43940
| Bruto/netto gewicht | 110 / 100 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 960 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181711634 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 9461 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 25.92 kWh/24h |
| Input vermogen | 960 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 15,1 – 20 m³ |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok 20m³ CRU1520P w/o Panel
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.445,60 excl. btw
SKU:
49659
| Bruto/netto gewicht | 110 / 100 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 960 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181732691 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 9461 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 25.92 kWh/24h |
| Input vermogen | 960 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 15,1 – 20 m³ |
| Merk | Tefcold |