Toont alle 2 resultaten
800 x 750 x 1200 mm
Vriezer voor schepijs IC201SCE+SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 692,00 excl. btw
SKU:
49431
| Bruto/netto gewicht | 96 / 89 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 615 x 1295 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 750 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 92 st |
| GTIN / EAN | 5708181731984 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 176 / 157 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1676552 |
| Energieverbruik per jaar | 552 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.51 kWh/24h |
| EEI | 44 % |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 500 x 495 x 710 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IC202SCE-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 704,00 excl. btw
SKU:
71503
| Bruto/netto gewicht | 96 / 89 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 615 x 1295 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 750 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 92 st |
| GTIN / EAN | 5708181760809 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 176 / 144 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2580023 |
| Energieverbruik per jaar | 561 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.537 kWh/24h |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 500 x 495 x 710 mm |
| Merk | Tefcold |