Toont alle 2 resultaten
840 x 765 x 2100 mm
Opslagkoeler GN2/1 UR600W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.004,00 excl. btw
SKU:
54861
| Bruto/netto gewicht | 107 / 100 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 765 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181740450 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 570 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 580 x 1660 mm |
| Maten onderste plank | 654 x 330 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054209 |
| Energieverbruik per jaar | 288 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.79 kWh/24h |
| EEI | 21.9 % |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler GN2/1 UR600X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.020,80 excl. btw
SKU:
54863
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 765 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181740474 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 570 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 580 x 1660 mm |
| Maten onderste plank | 654 x 330 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054209 |
| Energieverbruik per jaar | 288 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.79 kWh/24h |
| EEI | 21.9 % |
| Merk | Tefcold |