Toont het enige resultaat
842 x 760 x 742 mm
Drop-in koeling GN1/1 CW2/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 836,00 excl. btw
SKU:
16396
| Bruto/netto gewicht | 46 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 788 x 688 x 636 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 842 x 760 x 742 mm |
| 40 ft containerlading | 132 st |
| GTIN / EAN | 5708181361211 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 107 / 64 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.66 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 676 x 508 x 186 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Merk | Tefcold |