Toont alle 3 resultaten
8 instelbare voeten
Backbar koeler CBC310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.400,80 excl. btw
SKU:
15854
| Bruto/netto gewicht | 143 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2002 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181360191 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | SS304 |
| Planken aantal & type | 6 SS304 planken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 442 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97442 |
| Energieverbruik per jaar | 1040 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.85 kWh/24h |
| EEI | 37.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1622 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC310G (SG3)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.471,20 excl. btw
SKU:
15853
| Bruto/netto gewicht | 143 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2002 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181360207 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 442 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544161 |
| Energieverbruik per jaar | 1386 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.8 kWh/24h |
| EEI | 25.2 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1622 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Doorgeefbarkast – 4 deurs FGB249 DDG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.328,00 excl. btw
SKU:
48676
| Bruto/netto gewicht | 235 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2490 x 610 x 950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2770 x 630 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181730277 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 8 scharnierende glazen en massieve deuren |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 421 x 434 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 680 / 430 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Input vermogen | 400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2100 x 422 x 794 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Binnenverlichting | LED Verticaal |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 2125 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.82 kWh/24h |
| EEI | 73.6 % |
| Merk | Tefcold |