Toont alle 5 resultaten
80 mm
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 300x300x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.373,60 excl. btw
SKU:
44098
| Bruto/netto gewicht | 720 / 700 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 3000 x 3000 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 3100 x 1900 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181712211 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 16.45 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2840 x 2840 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 300x300x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.741,60 excl. btw
SKU:
44097
| Bruto/netto gewicht | 720 / 700 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 3000 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 1350 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181712204 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2840 x 2840 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 16.45 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 300x300x220 WD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.560,80 excl. btw
SKU:
49685
| Bruto/netto gewicht | 730 / 710 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 3000 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 3110 x 1860 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181732820 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2840 x 2840 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 16.45 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF3030
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 8.168,00 excl. btw
SKU:
44189
| Bruto/netto gewicht | 830 / 800 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 3000 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 7 st |
| GTIN / EAN | 5708181711634 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 9461 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 25.92 kWh/24h |
| Input vermogen | 960 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2840 x 2840 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 16.45 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF3030WD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 8.987,20 excl. btw
SKU:
49686
| Bruto/netto gewicht | 840 / 810 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 3000 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1900 x 3100 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 7 st |
| GTIN / EAN | 5708181711634 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 9461 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 25.92 kWh/24h |
| Input vermogen | 960 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2840 x 2840 x 2040 mm |
| Slot | Ja |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 16.45 m³ |
| Merk | Tefcold |