Toont het enige resultaat
Optie
Multideckkoeler, supermarkt EXTRA1250CD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.125,60 excl. btw
SKU:
38471
| Bruto/netto gewicht | 340 / 320 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 920 x 2035 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1450 x 975 x 2230 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181706722 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 zwart plaatstaal, kantelend + basis |
| Max belasting op planken | 100 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +6 °C |
| Bruto/netto volume | 880 / 770 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 610 x 1399 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.81 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | 2 x LED, verticaal |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1275819 |
| Energieverbruik per jaar | 4015 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11 kWh/24h |
| EEI | 39.1 % |
| Merk | Tefcold |