Toont het enige resultaat
15 st
Koelvitrine LPD1500C/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.384,80 excl. btw
SKU:
16050
| Bruto/netto gewicht | 315 / 275 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1505 x 745 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1560 x 800 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181221560 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Plankmaten | 135×23 / 135×28 / 135×33 / 135×44 |
| Totaal displaygebied | 2.47 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 418 / 277 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494629 |
| Energieverbruik per jaar | 4938 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 13.53 kWh/24h |
| EEI | 35 % |
| Input vermogen | 798 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1350 x 580 x 780 mm |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Merk | Tefcold |