Toont alle 3 resultaten
15 st
Koelvitrine LPD1500C/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.384,80 excl. btw
SKU:
16050
| Bruto/netto gewicht | 315 / 275 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1505 x 745 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1560 x 800 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181221560 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Plankmaten | 135×23 / 135×28 / 135×33 / 135×44 |
| Totaal displaygebied | 2.47 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 418 / 277 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494629 |
| Energieverbruik per jaar | 4938 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 13.53 kWh/24h |
| EEI | 35 % |
| Input vermogen | 798 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1350 x 580 x 780 mm |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine LPD1503F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.552,00 excl. btw
SKU:
31538
| Bruto/netto gewicht | 318 / 253 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1505 x 745 x 1350 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1580 x 820 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181212728 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 135×33 / 135×33 / 135×33 / 135×44 |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 2.7 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 400 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494639 |
| Energieverbruik per jaar | 5968 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.35 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 685 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1440 x 510 x 774 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine PDA3-CTF150B-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.477,60 excl. btw
SKU:
69049
| Bruto/netto gewicht | 320 / 253 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 750 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1580 x 820 x 1475 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181756291 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 1416 x 400 mm |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 2.98 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 432 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2427384 |
| Energieverbruik per jaar | 2825 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.74 kWh/24h |
| EEI | 16.9 % |
| Input vermogen | 790 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1446 x 600 x 808 mm |
| Merk | Tefcold |