Toont alle 5 resultaten
15 st
Displaykoeler NC7500G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.812,80 excl. btw
SKU:
32944
| Bruto/netto gewicht | 347 / 308 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2057 x 700 x 2022 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2125 x 765 x 2180 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181992965 |
| Flessen 330 ml | 840 st |
| Petflessen 500 ml | 840 st |
| Blikken 330 ml | 1440 st |
| Blikken 500 ml | 864 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 585 x 481 |
| Planken aantal & type | 15 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 2.02 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1784 / 1657 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 6 rollers |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 576083 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3619 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.9 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Dubbeldeurs koeler GN2/1 XP1400TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.272,00 excl. btw
SKU:
47135
| Bruto/netto gewicht | 222 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1575 x 930 x 2144 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181726676 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1356 / 899 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 659 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| EEI | 31.6 % |
| Input vermogen | 260 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1330 x 675 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Dubbeldeurs vrieskast GN2/1 XP1400BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.312,00 excl. btw
SKU:
47137
| Bruto/netto gewicht | 152 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1575 x 930 x 2144 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181726683 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1356 / l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2919 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.9 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1330 x 675 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN2/1 RK1420
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.342,40 excl. btw
SKU:
17595
| Bruto/netto gewicht | 226 / 208 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 850 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1510 x 880 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181363710 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 23 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1410 / 1004 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1907660 |
| Energieverbruik per jaar | 1027 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.81 kWh/24h |
| EEI | 45.5 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 1410 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN2/1 RK1420G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.492,00 excl. btw
SKU:
17597
| Bruto/netto gewicht | 226 / 208 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 850 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1510 x 880 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181363697 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 1.42 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1410 / 1325 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 777119 |
| Energieverbruik per jaar | 1705 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.67 kWh/24h |
| EEI | 23.5 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1360 x 685 x 1396 mm |
| Merk | Tefcold |