Toont alle 3 resultaten
26 st
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.960,00 excl. btw
SKU:
48718
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181730444 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt MDCA937HB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.151,20 excl. btw
SKU:
55389
| Bruto/netto gewicht | 290 / 260 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1017 x 805 x 2095 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181741150 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 120 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 937×400 |
| Planken aantal & type | 5 zwart plaatstaal |
| Totaal displaygebied | 1.29 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 786 / 555 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2143143 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| EEI | 16.4 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 937 x 565 x 1512 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC1000H BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.880,80 excl. btw
SKU:
34754
| Bruto/netto gewicht | 175 / 162 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1000 x 790 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1080 x 840 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181995744 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 870 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 796 / 524 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 469893 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2175 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.96 kWh/24h |
| EEI | 76.5 % |
| Input vermogen | 450 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 670 x 1533 mm |
| Flessen 330 ml | 520 st |
| Petflessen 500 ml | 520 st |
| Blikken 330 ml | 1066 st |
| Blikken 500 ml | 754 st |
| Maten onderste plank | 870 x 475 |
| Type kap | L-vorm |
| Merk | Tefcold |