Toont alle 7 resultaten
42 st
Opslagkoeler UR550
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 964,80 excl. btw
SKU:
34068
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 1890 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994792 |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 461 / 420 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1843402 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 624 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.71 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR550S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.013,60 excl. btw
SKU:
34069
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 1890 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994808 |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 461 / 420 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1843416 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 624 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.71 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer GN2/1 UF700V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.348,00 excl. btw
SKU:
34072
| Bruto/netto gewicht | 122 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 730 x 1970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2120 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994839 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 641 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1879604 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1697 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.65 kWh/24h |
| EEI | 46.6 % |
| Input vermogen | 540 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 581 x 1660 mm |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer GN2/1 UF700VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.443,20 excl. btw
SKU:
34073
| Bruto/netto gewicht | 122 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 730 x 1970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2120 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994846 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 641 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1879604 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1697 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.65 kWh/24h |
| EEI | 46.6 % |
| Input vermogen | 540 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 581 x 1660 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN2/1 GUC70
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.116,80 excl. btw
SKU:
16556
| Bruto/netto gewicht | 145 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 845 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 720 x 880 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181362010 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 537 / 395 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 107283 |
| Energieverbruik per jaar | 445 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.22 kWh/24h |
| EEI | 36.5 % |
| Input vermogen | 255 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 680 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Storage Freezer GN2/1 UF600SS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.245,60 excl. btw
SKU:
53540
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181737788 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 518 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 657 x 580 x 1660 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1958913 |
| Energieverbruik per jaar | 1478 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.05 kWh/24h |
| EEI | 42.3 % |
| Merk | Tefcold |
Supermarktvriezer SSF150 (UT150)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.616,00 excl. btw
SKU:
17340
| Bruto/netto gewicht | 137 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 960 x 780 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 1030 x 840 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181212759 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 597 / 459 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2497415 |
| Energieverbruik per jaar | 1424 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.9 kWh/24h |
| EEI | 28 % |
| Input vermogen | 305 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1375 x 790 x 575 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Merk | Tefcold |