Toont alle 3 resultaten
42 st
Displaykoeler GN2/1 UR600BG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.084,00 excl. btw
SKU:
53933
| Bruto/netto gewicht | 112 / 107 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 695 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181738525 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken zwart |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 605 / 570 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 580 x 1680 mm |
| Flessen 330 ml | 480 st |
| Petflessen 500 ml | 387 st |
| Blikken 330 ml | 792 st |
| Blikken 500 ml | 477 st |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.91 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 494259 |
| Energieverbruik per jaar | 820 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.25 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler GN2/1 UR600G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.048,00 excl. btw
SKU:
32945
| Bruto/netto gewicht | 112 / 107 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 695 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181992750 |
| Flessen 330 ml | 480 st |
| Petflessen 500 ml | 387 st |
| Blikken 330 ml | 792 st |
| Blikken 500 ml | 477 st |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.91 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 605 / 570 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 494259 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 820 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.25 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler GN2/1 UR600SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.136,00 excl. btw
SKU:
32946
| Bruto/netto gewicht | 112 / 107 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 695 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181355616 |
| Flessen 330 ml | 480 st |
| Petflessen 500 ml | 387 st |
| Blikken 330 ml | 792 st |
| Blikken 500 ml | 477 st |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.91 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 605 / 570 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 494259 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 820 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.25 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Merk | Tefcold |