Toont het enige resultaat
45 st
Koelvitrine UPD200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.669,60 excl. btw
SKU:
16059
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Aluminium / SS304 |
| Binnenafwerking | Aluminium / SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 706 x 706 x 1800 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 820 x 1930 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181361716 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 72.48 kg/m² |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Plankmaten | 511*486 |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken |
| Totaal displaygebied | 2.29 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 468 / 425 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 494291 |
| Energieverbruik per jaar | 1822 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.99 kWh/24h |
| EEI | 18.5 % |
| Input vermogen | 255 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 638 x 638 x 1180 mm |
| Merk | Tefcold |