Toont alle 2 resultaten
48 st
Koelwerkbank GN1/1 CK7210X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.388,80 excl. btw
SKU:
54291
| Bruto/netto gewicht | 113 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 730 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181739287 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 238 / 190 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 799 x 580 x 564 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Slot | Nee |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2042937 |
| Energieverbruik per jaar | 376 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.03 kWh/24h |
| EEI | 16.5 % |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7210X1SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.388,80 excl. btw
SKU:
54290
| Bruto/netto gewicht | 122 / 112 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181739270 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 238 / 190 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 799 x 580 x 564 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Slot | Nee |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2042937 |
| Energieverbruik per jaar | 376 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.03 kWh/24h |
| EEI | 16.5 % |
| Merk | Tefcold |