Toont alle 3 resultaten
64 st
Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 106
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 804,00 excl. btw
SKU:
33527
| Bruto/netto gewicht | 58 / 54 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1056 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1095 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181993283 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 270 / 193 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 926 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.54 kWh/24h |
| EEI | 68 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist met glijdeksels FOCUS 106 RED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 803,20 excl. btw
SKU:
38901
| Bruto/netto gewicht | 58 / 54 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Rood |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1056 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1095 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181707279 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 270 / 193 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar | 926 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.54 kWh/24h |
| EEI | 68 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 106
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 911,20 excl. btw
SKU:
71147
| Bruto/netto gewicht | 58 / 54 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1050 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181759230 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 270 / 193 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1564057 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 618 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.69 kWh/24h |
| EEI | 43.3 % |
| Input vermogen | 199 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 4 Draadmanden, wit |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Merk | Tefcold |