Toont alle 5 resultaten
64 st
Backbar koeler BA31H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.042,40 excl. btw
SKU:
45472
| Bruto/netto gewicht | 99 / 92 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 520 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181721985 |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 400×318 / 432×318 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.77 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 311 / 288 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431571 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 657 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler BA31S-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.104,00 excl. btw
SKU:
45475
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 515 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181722012 |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 400×318 / 432×318 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 311 / 288 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431568 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 635 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.74 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB301H-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 829,60 excl. btw
SKU:
44727
| Bruto/netto gewicht | 95 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181714017 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm / 432x320mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 278 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.75 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431321 |
| Energieverbruik per jaar | 657 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB301S-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 856,80 excl. btw
SKU:
45364
| Bruto/netto gewicht | 95 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 526 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181721800 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm / 432x320mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 278 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431500 |
| Energieverbruik per jaar | 635 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.74 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Kist flessenkoeler ISC302SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 576,00 excl. btw
SKU:
71547
| Bruto/netto gewicht | 69 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1014 x 635 x 892 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 750 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181760977 |
| Temperatuurbereik | +1 tot +9 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 286 / 232 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2602568 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204.765 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.561 kWh/24h |
| EEI | 14.4 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 510 x 715 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |