Toont alle 9 resultaten
66 st
“Diepvrieskist FR305S SL” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Diepvrieskist FR305 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 494,40 excl. btw
SKU:
16169
| Bruto/netto gewicht | 56 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 984 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1020 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181017101 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 278 / 273 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120806 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 577.43 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.58 kWh/24h |
| EEI | 34.6 % |
| Input vermogen | 185 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 860 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist FR305S SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 522,40 excl. btw
SKU:
16170
| Bruto/netto gewicht | 56 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit met roestvrij deksel |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 984 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1020 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181017118 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 278 / 273 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120806 |
| Energieverbruik per jaar | 577.43 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.58 kWh/24h |
| EEI | 34.6 % |
| Input vermogen | 185 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 860 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel, rvs |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Koelkist EBC35
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 480,00 excl. btw
SKU:
48248
| Bruto/netto gewicht | 47 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1096 x 696 x 857 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1140 x 710 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181729325 |
| Isolatiedichtheid | 33 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +3 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 278 / 275 l |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1868899 |
| Energieverbruik per jaar | 212 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.58 kWh/24h |
| EEI | 14.9 % |
| Input vermogen | 165 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 962 x 472 x 686 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L15-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.356,00 excl. btw
SKU:
68318
| Bruto/netto gewicht | 87 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753702 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 940 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.3 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 6176 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.92 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L18-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.676,00 excl. btw
SKU:
68320
| Bruto/netto gewicht | 87 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753719 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1090 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.1 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 7161 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 19.62 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L29-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.996,00 excl. btw
SKU:
68322
| Bruto/netto gewicht | 104 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753726 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Input vermogen | 1295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.5 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 8508 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.31 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M18-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.356,00 excl. btw
SKU:
68302
| Bruto/netto gewicht | 81 / 59 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753627 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Energieverbruik per jaar | 6176 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.92 kWh/24h |
| Input vermogen | 940 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.6 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M24-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.596,00 excl. btw
SKU:
68304
| Bruto/netto gewicht | 89 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753634 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.3 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 7884 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 21.6 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M32-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.076,00 excl. btw
SKU:
68306
| Bruto/netto gewicht | 100 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753641 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42.7 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 9789 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 26.82 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |