Toont het enige resultaat
88 st
Diepvrieskist FR205 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 431,20 excl. btw
SKU:
16165
| Bruto/netto gewicht | 48 / 43 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 734 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 88 st |
| GTIN / EAN | 5708181017095 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 189 / 185 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 44 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120766 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 470.85 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.29 kWh/24h |
| EEI | 34.47 % |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 610 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |