Toont alle 2 resultaten
ABS
Positieve monoblok 7,5m³ CRU5175P
SKU:
43937
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.755,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 80 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 859 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 700 x 1110 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 68 st |
| GTIN / EAN | 5708181711603 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 860 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6833 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 18.72 kWh/24h |
| Capaciteit van de koelmodule | 5,1 – 7,5 m³ |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok 7,5m³ CRU5175P w/o Panel
SKU:
49656
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.769,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 80 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 859 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 700 x 1110 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 68 st |
| GTIN / EAN | 5708181732660 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 6833 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 18.72 kWh/24h |
| Input vermogen | 860 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit van de koelmodule | 5,1 – 7,5 m³ |
| Merk | Tefcold |