Toont alle 16 resultaten
ABS
Negatieve monoblok WRA-L11-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.116,00 excl. btw
SKU:
68316
| Bruto/netto gewicht | 66 / 54 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 421 x 876 x 728 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 970 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181753696 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42.5 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 5979 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.38 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L15-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.356,00 excl. btw
SKU:
68318
| Bruto/netto gewicht | 87 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753702 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 940 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.3 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 6176 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.92 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L18-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.676,00 excl. btw
SKU:
68320
| Bruto/netto gewicht | 87 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753719 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1090 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.1 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 7161 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 19.62 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L29-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.996,00 excl. btw
SKU:
68322
| Bruto/netto gewicht | 104 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753726 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Input vermogen | 1295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.5 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 8508 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.31 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L47-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.876,00 excl. btw
SKU:
68324
| Bruto/netto gewicht | 125 / 101 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 711 x 1254 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 1370 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181753733 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Energieverbruik per jaar | 11826 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 32.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 1800 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.3 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L54-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.276,00 excl. btw
SKU:
68326
| Bruto/netto gewicht | 126 / 102 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 711 x 1254 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 1370 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181753740 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Energieverbruik per jaar | 13863 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 37.98 kWh/24h |
| Input vermogen | 2110 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39.7 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Negatieve monoblok WRA-L8-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.956,00 excl. btw
SKU:
68314
| Bruto/netto gewicht | 58 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 421 x 876 x 728 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 970 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181753689 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -10 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 31.4 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 4271 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.7 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M12-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.716,00 excl. btw
SKU:
68300
| Bruto/netto gewicht | 58 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 421 x 876 x 728 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 970 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181753610 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 780 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.5 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 5125 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.04 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M18-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.356,00 excl. btw
SKU:
68302
| Bruto/netto gewicht | 81 / 59 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753627 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Energieverbruik per jaar | 6176 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.92 kWh/24h |
| Input vermogen | 940 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.6 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M24-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.596,00 excl. btw
SKU:
68304
| Bruto/netto gewicht | 89 / 65 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753634 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 34.3 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 7884 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 21.6 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M32-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.076,00 excl. btw
SKU:
68306
| Bruto/netto gewicht | 100 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 671 x 975 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 1070 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181753641 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42.7 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 9789 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 26.82 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M42-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.476,00 excl. btw
SKU:
68308
| Bruto/netto gewicht | 113 / 92 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 711 x 1254 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 1370 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181753658 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Energieverbruik per jaar | 11038 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 30.24 kWh/24h |
| Input vermogen | 1680 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39.2 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M46-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.956,00 excl. btw
SKU:
68310
| Bruto/netto gewicht | 112 / 92 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 711 x 1254 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 1370 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181753665 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Energieverbruik per jaar | 12483 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 34.2 kWh/24h |
| Input vermogen | 1900 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40.1 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M5-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.236,00 excl. btw
SKU:
68296
| Bruto/netto gewicht | 54 / 42 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 421 x 876 x 728 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 970 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181753597 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 360 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 31.1 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 2365 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.48 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M55-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.756,00 excl. btw
SKU:
68312
| Bruto/netto gewicht | 127 / 103 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 711 x 1254 x 828 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 1370 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181753672 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Energieverbruik per jaar | 16031 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 43.92 kWh/24h |
| Input vermogen | 2440 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 35.5 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Positieve monoblok WRA-M8-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.396,00 excl. btw
SKU:
68298
| Bruto/netto gewicht | 57 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9003 |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 421 x 876 x 728 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 970 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181753603 |
| Temperatuurbereik | -5 tot +15 °C |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 32.1 dB(A) |
| Energieverbruik per jaar | 3745 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.26 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |