Toont alle 2 resultaten
SS304
Koelwerkbank – Bakkerij 60/40 (BAK 2P) BK210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.468,00 excl. btw
SKU:
17843
| Bruto/netto gewicht | 131 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 800 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 840 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181363031 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 18 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 428 / 268 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2609911 |
| Energieverbruik per jaar | 642 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.76 kWh/24h |
| EEI | 25.94 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 945 x 680 x 565 mm |
| Merk | Tefcold |
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SS8200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.762,40 excl. btw
SKU:
31549
| Bruto/netto gewicht | 163 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 800 x 1080 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 840 x 1150 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181364151 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 362 / 337 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1022 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.8 kWh/24h |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1052 x 630 x 589 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |