Toont alle 7 resultaten
SS304
Koelwerkbank – snack SK6410
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.695,20 excl. btw
SKU:
17717
| Bruto/netto gewicht | 154 / 144 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 600 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2250 x 640 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181364052 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 480 / 460 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101867 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1398 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.83 kWh/24h |
| EEI | 49.8 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1772 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank – snack SK6410/+SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.695,20 excl. btw
SKU:
17719
| Bruto/netto gewicht | 154 / 144 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 600 x 925 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2250 x 640 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181364076 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 480 / 460 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101867 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1398 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.83 kWh/24h |
| EEI | 49.8 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1772 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCX90 Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49508
| Bruto/netto gewicht | 142 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732196 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791201 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2533 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.94 kWh/24h |
| EEI | 40.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCX90 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49509
| Bruto/netto gewicht | 142 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732202 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791201 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2533 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.94 kWh/24h |
| EEI | 40.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCX90S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49538
| Bruto/netto gewicht | 152 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732431 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.67 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791233 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 26.7 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCX90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49539
| Bruto/netto gewicht | 152 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732448 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.67 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791233 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 26.7 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler LED per legger MCX90E LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.900,80 excl. btw
SKU:
46404
| Bruto/netto gewicht | 225 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181726058 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 0.89 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1481884 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3865 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.59 kWh/24h |
| EEI | 56 % |
| Input vermogen | 670 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |