Toont alle 4 resultaten
SS304
Staande koeler GN2/1 RK710G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.483,20 excl. btw
SKU:
17588
| Bruto/netto gewicht | 148 / 143 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 850 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 880 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181363772 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 520 / 484 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 544784 |
| Energieverbruik per jaar | 948 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.6 kWh/24h |
| EEI | 18.5 % |
| Input vermogen | 315 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 533 x 700 x 1396 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN2/1 RK710X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.522,40 excl. btw
SKU:
54305
| Bruto/netto gewicht | 143 / 134 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181739362 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 559 / 408 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Input vermogen | 100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 533 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2236519 |
| Energieverbruik per jaar | 263 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.72 kWh/24h |
| EEI | 20.5 % |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF710X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.739,20 excl. btw
SKU:
54301
| Bruto/netto gewicht | 147 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181739348 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 559 / 408 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 533 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236483 |
| Energieverbruik per jaar | 1062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.9 kWh/24h |
| EEI | 30.5 % |
| Merk | Tefcold |
Viskoeler RKS600
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.568,80 excl. btw
SKU:
17578
| Bruto/netto gewicht | 145 / 135 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 810 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 715 x 840 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181363833 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | – |
| Plankmaten | – |
| Planken aantal & type | 7 visladen 400×600 |
| Temperatuurbereik | -6 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 560 / 507 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 434 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.19 kWh/24h |
| Input vermogen | 353 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 653 x 1396 mm |
| Merk | Tefcold |